Saygı değer ticari ortaklarımız ve değerli mesai arkadaşlarım.

Besin piramidinin temelinde tahıl ve bir üstünde sebze ve meyveler ondan sonra süt ve et ürünleri ve en sonda ise yağlar ve şekerler gelmektedir. Kısacası tahıl bu besin piramidinin temeli ve dünyada en çok tüketilen ürün grubuna girmektedir. Dünya nüfusunun hızlı artışı ile talep günden güne artmakta ve daha fazla üretime ihtiyaç duyulmaktadır. Gıda tarım örgütünün (FAO) açıklamasına göre her 9 kişiden birisinin açlık sorunu bulunmaktadır. Ancak bir diğer önemli konuda açlığın yanı sıra besin güvensizliğindeki artışta artık çok ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Dünya nüfusunun %26.4’ü yaklaşık 2 milyar insan gıda güvensizliği işle karşı karşıya kalmaktadır.

Gıda tedarik zincirinde konumumuzla besin güvenliği ve kaliteye odaklanıyoruz.

Kurumsal yönetime son derece önem veren ve kurumsallaşmanın dünya ticaretindeki önemini dikkate alan şirketimiz, gerekli alt yapı düzenlemelerini hızlı bir şekilde yaparak, dürüst vizyoner ve çalışkan bir bakış açısı ile (mena) Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde tedarik, üretim, depolama ve ticaret alanında etkin bir kuruluş konumuna gelmiştir.

 • Opsiyonel ve mükemmeliyet anlayışımız,
 • Etkin risk yönetimimiz,
 • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
 • Konusunda uzman ve dinamik insan kaynağına sahip olan

şirketimizin rekabetçi dünya pazarında ihracatını yükseltmek amacıyla bölgesinde trendi sürekli yükselen bir şirket olma yolunda büyük adımlar atmıştır. Tedarik zincirini tahıl ve kuruyemiş alanında sürdüren firmamız geniş ürün yelpazesi ile güvenilir bir tedarikçi bir firma haline gelmiştir.

Uygarlıkların başlangıcından bu yana yaşamın temel kaynağı olan tarımsal ürünlerin doğru yer ve zamanda tedariki, doğru lojistik strateji, hızlı operasyonel hizmet ile tedarikçi ve tüketici arasında akış sağlayan, güvenilen bir firma olmak. Konularında uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri vererek sürdürülebilir tedarik zincirini sağlamak temel hedefimizdir.

Eşit ve adil paylaşımın bizi; iş ortaklarımız olan tedarikçi ve müşterilerimizi büyüteceğine inanırız.

 Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin kılavuzluğunda, her alandaki kalitenin sürekli iyileştirilmesi

ELİT AGRO GIDA SANAYI VE TİCARET A.Ş’ nin temel sorumluluklarının başında gelir.

Biz bu sorumluluğu;

 • Her bireyi ile
 • Müşterilerimiz ile
 • İş ortaklarımız ile

Birlikte paylaşıyoruz.

Bu sorumluluğu yerine getirirken,

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacağımızı,
 • Kalite bilincine sahip, nitelikli, bilinçli bireyler için insana yatırım yapacağımızı,
 • Çağdaş, dinamik ve yenilikçi bir yapı içerisinde iş ortaklarımıza öncü olacağımızı,
 • Yasa ve mevzuat şartlarını eksiksiz karşılayacağımızı,
 • Kalite yönetim sistemimizin performansını sürekli iyileştireceğimizi

taahhüt ediyoruz.

 

Kurumsal firma olarak aile ruhu ile çalışanlarımızın desteği en büyük kazancımızdır.

 

Hedeflerimize ulaşmak konusunda ticari iş ortaklarımız değerli şirket çalışanlarımız kalite ve tedarik zincirinde desteklerini sunan tedarikçilerimiz ile çıktığımız bu yolda desteklerini esirgemeyen her kurum ve bireylere ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

ELİT AGRO GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

 

MUSA KAN

 

CEO